Producent Maszyn Tynkarskich

BAPRO jest wiodącym producentem maszyn tynkarskich do pompowania i natryskiwania różnorodnych zapraw, części zamiennych i akcesoriów. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą z 15-letnim doświadczeniem.

Obecnie nasze maszyny tykarskie są doceniane na całym świecie. Od samego początku skupiamy się na budowaniu silnej marki koncentrując się na najwyższej jakości produktów w połączeniu z atrakcyjną ich cenę.

Wszystkie produkty wytwarzane zgodnie z wysokimi standardami jakości i bezpieczeństwa. Projektując maszyny dbamy o najwyższy poziomów podzespołów by zagwarantować ich niezawodność, bezpieczeństwo i stabilizację pracy.

Nasze maszyny tynkarskie charakteryzują się szeregiem innowacyjnych rozwiązań nie spotykanych na skalę światową. Produkujemy maszyny zasilane prądem od 230 V do 440 Volt.

Maszyny BAPRO cechują się unikalnym wzornictwem, wysoką wydajnością pracy, łatwą obsługą i oszczędnością energii. Takie cechy są unikalne i charakterystyczne dla naszej marki BAPRO.

Nasz profesjonalny personel zapewnia wysoki poziom usług. Zapewniamy doradztwo techniczne, dostęp do wszystkich części zamiennych, sprawną logistykę i dużą zdolność produkcyjną oraz najwyższy poziom obsługi serwisowej zarówno gwarancyjnej jak i pogwaryncyjnej.

Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić wszystkie oczekiwania naszych klientów. Pewni jakości naszych maszyn jesteśmy gotowi wykonać prezentację maszyny wskazując na jej zalety udowadniając jednocześnie, że zakup maszyn BAPRO będzie najlepszym i słusznym wyborem.

Szczególnie chcielibyśmy polecić innowacyjne maszyny tynkarskie z podwójnym systemem pracy pomiędzy mieszarko-pompą a tylko pompą, dzięki czemu można wykorzystać jeszcze w większym stopniu jej potencjał niż typowe agregaty tynkarskie.

Nasza technologia o nazwie STRONG MAX to coś więcej niż typowa maszyna do tynkowania.

Nieustannie poszukujemy nowych partnerów do współpracy, oferując atrakcyjne warunki współpracy. Jesteśmy przekonani, że będziecie Państwo zadowoleni z naszych maszyn do tynkowania a nasza oferta spełnia wasze oczekiwania.
Zapraszamy do współpracy.