O nas

BAPRO – Producent maszyn tynkarskich

BAPRO jest wiodącym producentem maszyn tynkarskich do pompowania i natryskiwania różnorodnych zapraw, części zamiennych i akcesoriów. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą z 15-letnim doświadczeniem.

Obecnie nasze produkty są doceniane na całym świecie. Od samego początku skupiamy się na budowaniu silnej marki koncentrując się na najwyższej jakości produktów w połączeniu z atrakcyjną ich cenę.

Wszystkie produkty wytwarzane zgodnie z wysokimi standardami jakości i bezpieczeństwa. Projektując maszyny dbamy o najwyższy poziomów podzespołów by zagwarantować ich niezawodność, bezpieczeństwo i stabilizację pracy.

Nasze maszyny tynkarskie charakteryzują się szeregiem innowacyjnych rozwiązań nie spotykanych na skalę światową. Produkujemy maszyny zasilane prądem od 230 V do 440 Volt.

Maszyny BAPRO cechują się unikalnym wzornictwem, wysoką wydajnością pracy, łatwą obsługą i oszczędnością energii. Takie cechy są unikalne i charakterystyczne dla naszej marki BAPRO.

Nasz profesjonalny personel zapewnia wysoki poziom usług. Zapewniamy doradztwo techniczne, dostęp do wszystkich części zamiennych, sprawną logistykę i dużą zdolność produkcyjną oraz najwyższy poziom obsługi serwisowej zarówno gwarancyjnej jak i pogwaryncyjnej.

Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić wszystkie oczekiwania naszych klientów. Pewni jakości naszych maszyn jesteśmy gotowi wykonać prezentację maszyny wskazując na jej zalety udowadniając jednocześnie, że zakup maszyn BAPRO będzie najlepszym i słusznym wyborem.

Szczególnie chcielibyśmy polecić innowacyjne maszyny tynkarskie z podwójnym systemem pracy pomiędzy mieszarko-pompą a tylko pompą, dzięki czemu można wykorzystać jeszcze w większym stopniu jej potencjał niż typowe agregaty tynkarskie. Nasza technologia o nazwie STRONG MAX to coś więcej niż typowa maszyna do tynkowania.

Nieustannie poszukujemy nowych partnerów do współpracy, oferując atrakcyjne warunki współpracy. Jesteśmy przekonani, że będziecie Państwo zadowoleni z naszych maszyn do tynkowania a nasza oferta spełnia wasze oczekiwania.
Zapraszamy do współpracy.

Zakres naszej działalności

Produkcja i sprzedaż maszyn budowlanych

do prac wykończeniowych (agregaty tynkarskie serii BAPRO one, zacieraczki do tynków BAPRO EASY i pneumatyczne podajniki suchej zaprawy z silosu serii BAPRO 100/140),

Doradztwo i opieka techniczna,
Stałe zaopatrzenie w części zamienne

i osprzęt do maszyn

Serwis zarówno gwarancyjny jak i pogwarancyjny.

Nasze atuty

 1. 1
  Dział techniczny

  Nasi wykwalifikowani pracownicy wraz partnerami handlowymi służą do Państwa dyspozycji swoją wiedzą.

  Pomogą dobrać odpowiednią maszynę, skonfigurują niezbędny osprzęt, udzielą wskazówek jak płynnie i wydajnie pracować.

  Jesteśmy gotowi i przygotowani na wszelkie Państwa zapytania.

 2. 2
  Dział sprzedaży

  Wiemy jak dobrać dla Państwa maszynę, wiemy również jak pomóc w jej szybkim pozyskaniu.

  Teraz nasi konsultanci dobiorą najkorzystniejszą ofertę zakupu maszyny tj.kredyt, leasing czy dotacje.

  Zapytajcie Państwo nas i naszych partnerów handlowych o ofertę.

 3. 3
  Dział logistyki

  Zakupując maszynę w firmie BAPRO macie Państwo gwarancję, iż zobowiązujemy się dostarczyć na swój koszt sprzęt na terenie Polski w jak najkrótszym czasie wg. uzgodnień. W trosce o jak najlepszą współpracę z chwilą dostarczenia maszyny wykonany zostanie również bezpłatny rozruch maszyny połączony ze stosownym szkoleniem Państwa pracowników w zakresie obsługi i konserwacji maszyny. Tą formą chcemy wpłynąć by użytkowanie maszyny było od samego początku prawidłowe i bezpieczne.

 4. 4
  Dział części zamiennych

  Jest maszyna są i części. W trosce o zachowanie płynnej pracy stworzyliśmy obszerny magazyn części zamiennych by w razie potrzeby lub awarii móc Państwu dostarczyć niezbędną część.

  Wiemy, bowiem jak ważna jest należyta ciągłość pracy. Rozbudowana sieć dystrybucyjna w oparciu o partnerów handlowych zapewni Państwu należytą obsługę oraz szybki dostęp. Dodatkowo za pośrednictwem firm kurierskich dotrą do Państwa części pod wskazany adres. Wszelkich informacji udzielą nasi konsultanci oraz partnerzy handlowi.

 5. 5
  Dział serwisu

  Jest maszyna jest i serwis! Aby sprzęt, którym Państwo pracują był w jak najlepszym stanie technicznym stworzyliśmy tzw. szybką grupę reagowania serwisowego.

  Nasi serwisanci są do Państwa dyspozycji 24h/dobę służąc pomocą! Jesteśmy gotowi zadbać o Państwa maszyny. Oferujemy usługi zarówno gwarancyjne jak i pogwarancyjne. By zapewnić ciągłość pracy na czas naprawy jesteśmy w stanie udostępnić osprzęt zastępczy by móc kontynuować pracę nie zważając na naprawę serwisową.

  Konsultacje telefoniczne wskażą poziom usterki i pozwolą na szybką reakcję włącznie z przyjazdem do Państwa na budowę. Zapytajcie Państwo nas i naszych partnerów jak to działa.

  BAPRO jest wiodącym producentem maszyn tynkarskich do pompowania i natryskiwania różnorodnych zapraw, części zamiennych i akcesoriów. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą z 15-letnim doświadczeniem

  Obecnie nasze produkty są doceniane na całym świecie. Od samego początku skupiamy się na budowaniu silnej marki koncentrując się na najwyższej jakości produktów w połączeniu z atrakcyjną ich ceną.

  Adres

  ul.Brzoskwiniowa 18, 46-020 Krzanowice k/Opola

  Telefon

  +48 77 45 66 447

  EMAIL

  info@bapro.com.pl